Вишковић разговара са Ђуревићем

09.09.2022.

Предсједник Владе Републике Српске Радован Вишковић, састанком са начелником Вишеграда Младеном Ђуревићем, започео је данашњу посјету овој општини.

Вишковић ће са Ђуревићем разговарати о више тема, између осталог, и о плановима за будући развој овог краја.

Састанку у згради општине присуствују и директор предузећа „ХЕ на Дрини“ Недељко Перишић и извршни директор за производњу и управљање тог предузећа Дарко Андрић.

Након састанка, Вишковић ће у наставку посјете присуствовати потписивању споразума о сарадњи између Економског факултета Универзитета у Источном Сарајеву и Андрићграда, којим је предвиђено отварање студијског програма туризма и хотелијерства у Вишеграду.

Изјаве за медије предвиђене су у 17.30 часова у амфитеатру факултета у Андрићграду.

Вишковић ће потом у 18.00 часова у Андрићграду свечано отворити Балканско првенство у веслању.