За социјално угрожене подијељено 40 пакета

05.01.2017.

У Вишеграду је данас у организацији Српске Православне црквене општине Вишеград и управе „Хидроелектране на Дрини“ Вишеград подијељено 40 пакета социјално угроженим породицама.

Свештеник Александар Топаловић рекао је да се ова акција у славу Божића проводи другу годину заредом, како би се омогућило да све породице дочекају Божић у празничном расположењу.

Он се захвалио управи „Хидроелектране на Дрини“, која је омогућила да се обрадују најугроженији са подручја ове општине.

„Вјерујем да ћемо наставити са овом акцијом и у наредном периоду и да ће ова акција бити у већем обиму“, истакао је Топаловић.

Он је додао да Српска православна црквена општина Вишеград и у току године помаже грађане и да издаваја значајна средства за потребе најуогроженијих суграђана.

Корисник пакета Милица Ковачевић рекла је да је веома захвална на помоћи.

„Овај пакет нам много значи, да би могла припремити Божић и лијепо га прославити“, додала је Ковачевићева.