Радио Вишеград обиљежио крсну славу

07.04.2021.

Радио Вишеград обиљежио је данас крсну славу – Благовијести.

Директор преузећа Љубинка Васиљевић честитала је крсну славу запосленима, као и грађанима који обиљежавају крсну славу.

Она је изјавила новинарима да је у претходне четири године побољшана програмска шема Радио Вишеграда у којој су уведене нове емисије.

„Захваљујући општини Вишеград набавили смо емисиону опрему чиме је побољшан квалитет емитовања и покривеност сигналом. Омогућили смо да се Радио Вишеград слуша преко интернета, побољшали смо услове рада тако што смо набавили канцеларијску опрему, што омогућује бржу припрему емисија“, истакла је Васиљевићева.

Она је захвалила начелнику општине и његовим сарадницима на подршци и изузетно доброј сарадњи, те запосленима на тимском раду, без којег не би остварили добре резултате.

Васиљевићева је напоменула да је програм Радио Вишеграда продужен и да се може слушати радним данима и суботом од 7.30 до 20.00 часова, а недељом од 9.00 до 17.00 часова.

Радио Вишеград основан је 20. априла 1992. године.