Обданиште „Невен“ обиљежило крсну славу

19.12.2020.

Дјечије обданиште „Невен“ из Вишеграда прославило је крсну славу Светог Николу, у складу са епидемиолошким мјерама.

Директор вртића Данка Митровић каже да је ово најзначајнији дан у раду ове установе.

„Из превентивних разлога и жеље да испоштујемо све препоручене мјере овај дан прослављамо у друштву само најбољих пријатеља ове установе и без присуства дјеце“, истакла је Митровићева.

Она је додала да је ово и прилика да се сумирају резултати године која је на измаку и да се помену сви доброчинитељи на челу са начелником општине Младеном Ђуревићем који су у многоме помогли рад наше установе.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић честитао је запосленима и дјеци вртића крсну славу као и свим грађанима Вишеграда који је данас прослављају.

„Радује нас да је из године у годину све већи број уписаних малишана у вртић, на нама је да и дјеци и особљу олакшамо боравак у овој установи“ рекао је Ђуревић.

Испред општине Вишеград сва дјеца из обданишта добили су поклон пакетиће, поводом крсне славе Никољдана.

У Обданиште „Невен“ уписано је 80 малишана који су подијељени у четири групе.