Ђуревић очекује побједу

15.11.2020.

Кандидат СНСД-а за начелника општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је да очекује побједу СНСД-а и коалиционих партнера на локалним изборима.

„Надам се да ће најбољи да побиједе и да ћемо вечерас славити побједу“, рекао је Ђуревић новинарима након што је гласао.

Он је навео да се због епидемиолошке ситуације избори спроводе спорије него иначе, те додао да је Општинска изборна комисија, у сарадњи са општином Вишеград, обезбиједила услове за добро спровођење изборног процеса.

„Обезбијеђена су дезинфекциона средства, маске, рукавице, сви простори су опремљени и дезинфиковани“, рекао је Ђуревић.

Предсједник Општинског одбора СНСД-а Перо Петровић рекао је да од ових избора очекује наставак развоја Вишеграда у сарадњи са Владом Републике Српске.

„У претходне четири године Вишеград је добио добар замах и то ћемо наставити“, истакао је Петровић.

У Вишеграду се гласа за два кандидата за начелника општине – Младена Ђуревића из СНСД-а и Брану Смиљића из СДС-а.