Општина Вишеград и мјештани заједно финансирали асфалтирање пута

08.11.2020.

У мјесној заједници Вардиште у Вишеграду, асфалтирано је око 200 метара пута чију су изградњу заједно финансирали мјештани и општина Вишеград.

„Ово је још једна од заједничких акција које смо помогли и реализовали у мјесној заједници Вардиште, а сигуран сам да ће их бити још. Асфалтирање пута ће овим људима омогућити боље услове за живот, али и помоћи у опстанку и останку становништва на овим просторима“, истакао је начелник општине Вишеград Младен Ђуревић.

Мјештанин Алекса Вучићевић рекао је да су удружени са локалном самоуправом урадили пут који води до села Вучићевићи.

„Веома смо захвални општини јер дуги низ година ишчекујемо ово асфалтирање.  Хвала начелнику који нам је изашао у сусрет. Сви су обећавали и ево тек сада смо реализовали овај пројекат“, истакао је Вучићевић.

Он је додао да пут много значи јер не може да се приђе кућама када падне киша.

Мјештанин Драгомир Вучићевић рекао је да пут много значи, након ишчекивања које је трајало 20 година.

„Велика радост, хвала општини Вишеград. Сарадња са општином је изузетна и хвала им што су им што су продужили наш опстанак на овом подручју“, изјавио је Вучићевић.