Пријем и поклон за пензионере општинске управе

02.07.2020.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић примио је данас троје пензионера општинске управе и уручио им поклон и новчани износ по 500 КМ.
Ђуревић је свим бившим радницима пожелио да пензију дуго година користе у здрављу и срећи.

„Они су кроз свој радни вијек, знање и ангажовање дали напредак раду општинске управе, за шта смо им посебно захвални“, рекао је Ђуревић новинарима.

Пензионер Снежана Бугарин радни вијек од 40 година провела је у општинској управи Вишеград.

„Дочекала сам пензију, надам се да ће она бити мало дужа, да је користим. За мене је било добро радити, за све године рада нисам имала проблема“, истакла је Бугаринова.

Она је навела да је радни вијек брзо прошао, а да пензионерске дане планира да проведе са унуцима.

Пензионер Перо Ђурић рекао је да му је драго што је био на пријему код начелника.

„Имам више од 40 година радног стажа. Сјећам се првих дана кад сам почео радити, брзо је прошло“, рекао је Ђурић.