Успјешни матуранти на пријему код начелника

19.06.2020.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић примио је данас у свом кабинету успјешне матуранте, који су средњу школу завршили у Београду и Ужицу, Јелену Јовановић и Милана Дикића.

Ђуревић је матурантима честитао на досадашњем успјеху и пожелио да успјех наставе и у даљем школовању.

„Ово су ученици за које смо накнадно добили информације да су успјешни, јер су средњошколско школовање наставили у другим градовима. Нама је задовољство да помажемо и на овај начин подстичемо младе да буду истрајни, вриједни и да за своје знање буду и награђени“, казао је Ђуревић.

Он је матурантима уручио скромне поклоне, уз жељу да на најбољи начин промовишу свој град, као што су то до сад и чинили.

Ђуревић је позвао и остале матуранте који су школу завршили успјешно и са одличним успјехом у другим градовима, а из Вишеграда су, да се јаве у општину Вишеград.

Јелена Јовановић је завршила Војну гимназију и школовање наставља на Војној академији у Београду.

„Срећна сам што смо били на пријему код начелника. Ово је још један показатељ да наша општина стоји иза нас и то нам много значи и даје нам подстрек да и даље напредујемо“, рекла је Јовановићева.

Милан Дикић је завршио Техничку школу у Ужицу, а даље се опредијелио за Мехатронику у Новом Саду.

„Хвала начелнику на пријему. Ово нам много значи, наставићу и даље да се борим и наставим као до сада“, рекао је Дикић.