Ново радно вријеме

01.04.2020.

На основу Републичког Штаба за ванредне ситуације, обавјештавамо вас да се ограничава радно вријеме до 13.04.2020. године, од 7:00 – 15:00 следећим субјектима:

трговинама бијеле технике, водоматеријалом и санитаријама, грађевинским материјалом, ауто дијеловима, дијеловима за пољопривредне машине, електроматеријалом, керамике и боја и лакова, тржнице на велико,  тржнице на мало тј. пијаце и сточне пијаце.

Угоститељи који послују у угоститељском објекту за смјештај могу без временског ограничења пружати услуге смјештаја, а услуге исхране и пића могу пружати само гостима којима пружају услуге смјештаја.

Сви наведени субјекти дужни су организовати рад уз обавезно предузимање мјера прописаних у Упутству ЈЗУ „Институт за јавно здравство Републике Српске“ за спречавање појаве и ширења COVID-19 болести на радном мјесту.

Апел на грађане да без преке потребе не иду, у сусједну општину Горажде, осим лица која раде у истој, а све у циљу спречавања појаве и ширења COVID-19 вируса на подручју општине.