Подијељене заштитне маске и рукавице возачима

26.03.2020.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић и командир локалне Станице јавне безбједности Горан Сусловски дијелили су данас заштитне маске и рукавице возачима који долазе у Вишеград из правца насеља Незуци, а уједно је настављена и редовна дезинфекција аутомобила на улазу у град.

„Заштитне маске подијељене су и онима који су најизложенији ризику од могуће заразе вирусом корона, а то су медицински и радници полицијске станице, општинске управе Вишеград и јавних установа, а све с циљем заштите од вируса корона“, рекао је Ђуревић.

Ђуревић је захвалио становницима Вишеграда који поштују одлуке надлежних служби, те додао да ће овакве и сличне акције бити настављене и у наредном периоду, како би се спријечило ширење вируса корона.