Пекарске производе паковати у најлон

26.03.2020.

Општински Штаб за ванредне ситуације у Вишеграду донио је наредбу да сви произвођачи хљеба са подручја ове општине пекарске производе пакују у најлонске кесе, како би била смањена могућност ширења вируса корона.

Из Штаба су истакли да је обавеза свих који одлазе на послове у Горажде да се јаве у Дом здравља ради издавања рјешења да послије доласка буду у кућној изолацији, јер се лица која раде у зараженим подручјима не смију кретати, већ је потребно да буду у самоизолацији.

Закључак Штаба је да је потребно и да продајни објекти који раде на улазу обезбиједе дезинфекциона средства.

Општински Штаб за ванредне ситуације захвалио је свим грађанима који су схватили озбиљност ситуације и придржавају се мјера овог и републичког Штаба, с циљем сузбијања ширења вируса корона.