Завршена манифестација „Зимски дани Вишеграда“

30.12.2019.

Новогодишњом представом са Дједа Мразевима и подјелом пакетића у Андрићграду, завршена је овогодишња манифестација „Зимски дани Вишеграда“.

Начелник општине Младен Ђуревић рекао је да је ова манифестација употпунила празничне дане дјечијом игром и пјесмом, те представама које су организоване у оквиру манифестације.

Он је истакао да су посјетиоци уживали у вечери фолклора, наступима ученика основне и средње школе, као и дјеце из обданишта.

„Ово је још један показатељ да општина настоји манифестацијама да употпуни културни живот овог града“, истакао је Ђуревић.

У оквиру ове манифестације изложено је десет штандова на којима су представљени ручни радови и сувенири.

„Зимске дане Вишеграда“ организује општина, а ове године програм манифестације је трајао пет дана.