Ђуревић: Равномјерно развијамо и села и град

04.10.2019.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је током посјете вишеградском селу Коритник да општина равномјерно помаже и градска и сеоска подручја како би бољитак осјетила сва подручја.
„Наша обавеза је да помажемо и села. Хидроелектране на Дрини су у Коритнику реконструисале око два километра пута, општина је поставила нову расвјету, уредила резервоар за воду, обновила објекат у гробљу, а у наредном периоду биће постављена спомен-чесма“, нагласио је Ђуревић.

Мјештанин Коритника Милан Гавриловић каже да становницима овог села пут много значи.

„Извршена је реконструкција пута, урађена санација резервоара за воду, улична расвјета, а имали смо и помоћ у уређењу сеоског гробља“, истакао је Гавриловић.

Мјештанин села Гојко Ђурић рекао је да је пут био оронуо, те изразио задовољство урађеним.

Село Коритник су, осим представника општине и локалне Борачке организације, посјетили и одборници Скупштине општине Вишеград.