Евалд Крнић побједник “Скокова са вишеградске ћуприје”

24.08.2024.

Евалд Крнић из мјеста Тузи у Црној Гори побједник је 15. “Скокова са вишеградске ћуприје”.

Друго мјесто припало је Драгану Милновићу из Ужица, а треће Петру Ћосићу из Ужица.

Крнић је рекао да је ово његово треће учешће на манифестацији у Вишеграду, од којих је два пута био побједник и једном трећи.

“Овдје се лијепо осјећам, организација је на високом нивоу. Одушевљен сам градом, вишеградском ћупријом и такмичење је било јако посјећено, одушевљен сам”, истакао је Крнић.

Директор Туристичке организације Вишеград Бранислав Андрић рекао је да је било доста публике и да је манифестација успјешно протекла.

“Циљ је промоција ћуприје и ријеке Дрине и Вишеграда”, додао је Андрић.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је да је ово лијепа манифестација која је окупила велики број учесника и туриста.

“Ова манифестација завређује посебну пажњу”, истакао је Ђуревић, захваливши организаторима.

Три најбоља такмичара, осим пехарима, награђени су новчаним наградама, првопласирани са 1.000 КМ, други 700, а трећепласирани са 500 КМ.

Ову манифестацију подржала је општина Вишеград.