За Васкрс раде само пекаре, драгстори и бензинске пумпе

25.04.2019.

У општини Вишеград, на Васкрс радиће само пекаре, драгстори и бензинске пумпе, док ће 1. и 9. маја радње бити отворене до 14.00 часова, речено је Срни у општинској управи.

„Правна лица и предузетници не раде за предстојеће празнике, док ће за Међународни празник рада и Дан побједе над фашизмом продавнице мјешовите робе радити од 7.00 до 14.00 часова, а пекаре, драгстори и бензинске пумпе радиће неограничено“, рекли су у општинској управи.

Трговине погребном опремом радиће све празничне дане од 6.00 до 23.00 часа.

На основу Одлуке о одређивању дежурстава апотека на подручју општине Вишеград, на Васкрс ће радити апотека „Бети“, а другог дана Васкрса „Црвена апотека“.

За 1. мај биће отворена апотека „Вита“, 2. маја Апотека „Вишеград“, а 9. маја на услузи грађанима биће „Црвена апотека“.

Наведене апотеке радиће од 13.00 до 20.00 часова.