
Екипа Планинарско-спортског друштва /ПСД/ „Столац“ побједник је четврте „Вишеградске пасуљијаде“, која је данас одржана на излетишту код капеле Светог Јована Крститеља у Вишеградској бањи.
Друго мјесто освојили су такмичари Шумског газдинства „Панос“, а треће је припало екипи Основне школе „Вук Караџић“.
„Пасуљијаду“ је организовала вишеградска Туристичка организација, чији је директор Јадранко Јањић рекао да је ове године учествовало 16 екипа и да интересовање потврђује да има потенцијала за даљи развој.
„Пасуљијаду“ је посјетио начелник општине Вишеград Младен Ђуревић, који је истакао да овакви догађаји значајно доприносе обогаћивању туристичке понуде општине.