
Поводом освајања титуле шампиона Прве лиге Републике Српске, упућујем искрене честитке играчима, стручном штабу, управи и навијачима РК Вишеград.
Овај велики успјех резултат је преданог рада, труда, заједништва и љубави према клубу и спорту. Поносни смо што је Вишеград добио шампиона који је на најбољи начин представио наш град широм Републике Српске.
Желим вам много успјеха и у наредном периоду.
Позивам све суграђане да вечерас буду дио шампионске прославе и заједно поздраве наше рукометаше.
Начелник општине Вишеград
Младен Ђуревић