Честитка начелника општине рукометашима

15.05.2026.

Поводом освајања титуле шампиона Прве лиге Републике Српске, упућујем искрене честитке играчима, стручном штабу, управи и навијачима РК Вишеград.

Овај велики успјех резултат је преданог рада, труда, заједништва и љубави према клубу и спорту. Поносни смо што је Вишеград добио шампиона који је на најбољи начин представио наш град широм Републике Српске.

Желим вам много успјеха и у наредном периоду.

Позивам све суграђане да вечерас буду дио шампионске прославе и заједно поздраве наше рукометаше.

Начелник општине Вишеград

Младен Ђуревић