Одржана 22. редовна сједница Скупштине општине

29.04.2018.

У Вишеграду је одржана 22. редовна сједница СО Вишеград, на којој су одборници разматрали 10 тачака дневниог реда.

Након што су усвојени годишњи програми рада и финансијски планови за ову годину Јавних установа и предузећа чији је оснивач општина Вишеград, одборници су усвојили и приједлог одлуке о уступању на кориштење пољопривредне механизације Пољопривредној задрузи Вишеград.

Такође усвојени су и приједлози Одлука о продаји непокретности путем непосредне погодбе те о допуни Одлуке о суфинансирању реализације пројекта естетског уређења фасада са заједницама етађних власника.

На овом засједању усвојен је и Извјештај о реализацији програма уређења градског грађевинског земљишта за 2017. годину.