Вишеграђанка Селена Леканић на Балканском првенству

21.10.2022.

Члан вишеградског Карате клуба „Дрина“ Селена Леканић пласирала се на Балканско првенство у каратеу које ће бити одржано од 3. до 6. новембра у Бару у Црној Гори.

Из овог клуба наводе да је Леканићева на изборном првенству за репрезентацију БиХ у Сарајеву освојила бронзану медаљу у веома јакој конкуренцији, те се овим резултатом пласирала на даље такмичење.

Предсједник Скупштине Карате клуба „Дрина“ Обрад Гејак рекао је да је Селена првак Републике Српске и БиХ 2021. године у каратеу, као и да је била најперспективнији спортиста општине Вишеград у 2019. години.

„Поносни смо за успјех који је остварен и ово много значи за наш клуб. Конкуренција је била јака, а резултат који је остварен је изузетан“, истакао је Гејак.

Општина Вишеград ће подржати одлазак каратисткиње на даље такмичење.