Вишеграђани Нову годину дочекали уз бенд „Но смокинг оркестра“

14.01.2017.

Бројни Вишеграђани дочекали су Православну Нову годину, уз бенд „Но смокинг оркестра“ и предгрупу „Епилог“ из Крагујевца.

Прослава Је због лошег времена, умјесто на Тргу Палих бораца одржана у дворани.

Обраћајући се присутнима Емир Кустурица је рекао да је након земаља Азије и Африке дошао на ред европски континент.

„Послије дужег времена Вишеград живи у слободи. Овдје смо захваљујући младим лавовима, који су дошли да замјене старе и због тога свирамо, да ово вече буде незаборавно“, додао је Кустурица.

Након концерта уприличен је и спектакуларан ватромет.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је новинарима да очекује да ће Православна Нова година донијети свима напредак, радост и благостање.

„Желим свима личну срећу, добро здравље, успјех и пуно љубави“, поручио је Ђуревић.

За све присутне служено је кувано вино, чај и пиво, а организатори дочека су општина Вишеград и Андрићград.