Грађани на пријему код начелника

01.02.2017.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић, разговарао је данас са грађанима ове општине, како би помогао при рјешавању њихових проблема.

Начелник је грађане дочекао заједно са својим сарадницима из општинске управе, како би сви заједно помогли и у што скоријем року, дали потребне сугестије за рјешавање проблема са којима се сусрећу.

„Спремни смо за разговор са грађанима, а ово је наставак онога што смо започели, доласком на власт. Ми ћемо показати да смо сервис за грађане и да долазећи на функције нисмо изгубили осјећај за реалност“, рекао је начелник општине Младен Ђуревић.

Он је истакао да жели да буде упућен и у најмање проблем на општини, како би становници били задовољни.

Ђуревић је додао да су најчешћи проблеми са којима се сусрећу грађани неријешена питања градње, социјални проблеми, здравствени проблеми и запошљавање.

Вишеграђани, који су овом приликом разговарали са начелником изразили су задовољство јер су могли да у директној комуникацији са представницима општинске управе изнесу проблеме и добију савјете и могућности за њихово рјешавање.